Du er her: Helse > Helse og velvære

Helse og velvære


- Blir avhengig av brasiliansk voksing

Da Guro Høgås prøvde brasiliansk voksing for første gang, tenkte hun at flere måtte få oppleve den samme følelsen. Hun var frelst. Nå gjør hun og kollegene 1000 slike voksinger hver måned i sommerhalvåret.

Skal du ta håret før bikinisesongen?

– Kroppshår er helt naturlig!

Anne Kalvig bruker kroppen som et protestbanner og lar håret gro. Det har vakt sterke reaksjoner, men Kalvig mener folk må få gjøre hva de vil – også når det kommer til kroppshår.

– Hvorfor ikke bare la det gro?

Sjefredaktør: Karine Næss Frafjord
Redaktør: Heidi Elin Nupen (permisjon)
Fagredaktør: Maren Eriksen
Journalist: Janet Molde Hollund
Forumansvarlig: Janet Usken

Kontakt: babyverden(a)sandviks.com
Familieverden.no arbeider etter Vær Varsom- plakatens regler for god presseskikk og følger redaktørplakaten.


tilbyr veiledning gjennom Babyverden.no og Familieverden.no, og rett bok til rett tid gjennom Goboken.no. Eller sagt på en annen måte: Vi hjelper barn og foreldre å utvikle seg sammen. Vi utgir også Svangerskapsboken, Spedbarnsboken og Fødselsboken som deles ut gratis til alle gravide og småbarnsforeldre i Norge.

 

Copyright © 2001-2012 Familieverden.no - Kopiering av materiale fra Familieverden.no for bruk annet sted er ikke tillatt uten avtale. Familieverden har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til.